Poptávky a cenové nabídky

06.09.2023

V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky.

V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky.Vaše zakázka bude zdarma zaměřena, případně Vám poskytneme odborné poradenství, který typ výrobku by nejlépe odpovídal Vašim potřebám (např. typ schodiště, druh dveří). Následně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Zohledňujeme druh použitého materiálu, složitost konstrukce výrobku, typ požadovaného kování, druh zasklení a povrchové úpravy. V cenové nabídce je zahrnuta i doprava a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu o výrobku je možné dodat 3D návrh.

Zaměření

Je prováděno ZDARMA. Termín zaměření je upřesněn po vzájemné dohodě.
 

Výrobní a dodací lhůty

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je doba dodání vždy individuální záležitostí podle náročnosti provedení. Zákazník je o době dodání vždy dopředu informován.

Výroba

Je vždy zahájena po odsouhlasení cenové nabídky, případném upřesnění detailů či podepsání smlouvy o díle. Probíhá v naší truhlářské dílně v Havlovicích.  

Doprava

Zajišťujeme dopravu veškerých námi vyrobených zakázek po celé ČR. Cena dopravy je zahrnuta v cenové nabídce.

Montáž

Montáž je zahrnuta v cenové nabídce. Montáž schodišť a dveří se provádí až po dokončení stavebních prací jako jsou položené podlahy, vymalování atd.

Servis

Na naše výrobky poskytujeme veškerý záruční i pozáruční servis.